Policia, kontroll trupor pedagogëve që kanë hyrë në dialogun e detyruar me Ramën

“Kontroll trupor pedagogëve që kanë hyrë në dialogun e detyruar me Edi Ramën në ambientet e Universitetit Bujqësor”.
Skandali është denoncuar nga ish-Kryeministri Berisha.
Ai shkruan se sit ë gjithë pedagogët i janë nënshkruar një kontrolli trupor përpara se të hynin në sallën e takimit.
Ish-Kryeministri e cilëson të turpshme këtë ngjarje.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Frika dhe tmerri i Edivinit!
Kontroll trupor pedagogeve te UBT qe do te hyne ne dialogun me detyrim me Ramen. Turp e me shume…! sb

Studentja