Reagojnë studentët e Gjeologji Minierave: Asnjë prej nesh nuk ka marrë pjesë në takimin e turpshëm të Ramës

Studentët e fakultetit të Gjeologji Minierës, kanë reaguar menjëherë pas postimit të kryeministrit Edi Rama në tëitter. Në reagimin e tyre studentët bëjnë me dije se asnjë prej tyre nuk ka qenë në takim me Ramën.
Ata e kanë quajtur të turpshëm praninë e atyre pak studentëve dhe pedagogëve në takimin me kryeministrin.

auto 38fa10e9 e3ae 4ec6 a717 5cf76f9a2d981545075394