Reagon Berisha: Qytetarët para Bashkisë të gatshëm për ta tërhequr zvarrë si mi Lal Plehun

Qytetarët janë në protest para Bashkisë së Tiranës, të gatshëm për ta tërhequr zvarrë si mi Erjon Veliajn.
Kështu shkruan ish-Kryeministri Berisha në një koment në rrjetet sociale rreth protestës që po zhvillohet nga banorët e Unazës së Re, përpara zyrave të Erjon Veliajt.
Berisha ka shprehur nderimin dhe mbëshjtetjen e këta qytetarë trima, të cilët po mbrojnë dinjitetin, shtëpitë dhe bizneset nga mafia e qeveritarëve Rama – Veliaj.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Qytetaret qe Lal Plehu i quajti shpellare, ne proteste para Bashkise te gatshem per ta terhequr si mi zvarre.
Nderim dhe mbeshtetje qytetareve trima qe mbrojne dinjitetin, shtepite dhe bizneset e tyre nga mafia e qeveritareve Rama-Veliaj! sb

Qytetaret qe Lal Plehu i quajti shpellare, ne proteste para Bashkise te gatshem per ta terhequr si mi zvarre.Nderim dhe mbeshtetje qytetareve trima qe mbrojne dinjitetin, shtepite dhe bizneset e tyre nga mafia e qeveritareve Rama-Veliaj! sb

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 15. November 2018