Ballina Aktualitet Berisha publikon denoncimet: Vlora e Laçi në kthetrat e maskave! Policia fsheh...

Berisha publikon denoncimet: Vlora e Laçi në kthetrat e maskave! Policia fsheh plaçkitjet dhe plagosjet nga maskat

Ish-Kryeministri Sali Berisha denoncon në faqen e tij në Facebook situatën e rëndë në Vlorë dhe në Laç.
Sipas denoncuesve, policia ka fshehur disa ngjarje të rënda në këto dy qytete.
Qytetari i parë i shkruan Berishës se dje në Vlorë ka ndodhur në plagosje me armë, ndërsa pas saj thotë se fshihen dy rinj, njëri prej të cilëve djali i Ardi Licajt, njeri i afërt i Zani Çaushit. Ndërkohë, rasti tjetër vjen nga Laçi, ku thuhet se disa persona të maskuar kanë hyrë në një lokal dhe kanë dhunuar një person.
Denoncimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Vlora dhe Laçi ne kthetrat e maskave!
Narkopolicia fsheh plaçkitjet dhe plagosjet nga maskat. Jane te Partise Siçiliste, i kemi tanet!!
Lexoni mesazhet e qytetareve dixhital. sb
“mrgjs doktore nje plagosje ka ndodhure dje ne qytetin e vlores afer kalit te trojes policia deri tani nk ka dhene asgje Prshendetie doktore dje reth ores 12 te nates eshte qelluare me arem dhe policia fshe ngjarjen sepse ka qene dhe djali i artur dobicit qe ju e keni permend dhe ne parlament dhe djali i ardi licaj krahu i majt i zani caushit”
“Miremengjesi z sali ketu ne lac u ba hera 4 qe me dalin me maska dhe policija nuk rago te lutem shkruje diqka ne fb se dhe gjetan gjetanit ja kan myll gojen edi rama me shoket sot ne 6 pa 10 te megjesit kan hy me maska ne nje lokal dhe kan rraf axhen tim po u bo hera 4 qe doll dhe policija dhe prokurori lacit meshefin provat te lutem anonim”.

Exit mobile version