Berisha zbulon simbolin të cilit i përulet Rama: Rrëzoi Shqiponjën për bunkerët e etërve të tij xhelatë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha, i është rikthyer sërish rrëzimit të monumentit të Shqiponjës nga ana e qeverisë dhe ka zbuluar simbolin që i përulet Kryeministri Rama.
Përmes një postimi në facebook, Berisha thotë se Rama e urren shqiponjën e flamurit dhe simbol të tij ka bunkerin e etërve të tij xhelatë.
Ja postimi i ish-kryeministrit Berisha
Jo shqiponja e flamurit qe urren por bunkeri i eterve te tij xhelat eshte simboli i Zografit bis. sb

shqiponja