Ballina Aktualitet Denoncimi i Berishës: U rikthehen pronat Habilajve, policisë s’ia mban të shkojë...

Denoncimi i Berishës: U rikthehen pronat Habilajve, policisë s’ia mban të shkojë në Vlorë

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Vlora, I cili shkruan se, Rama dhe Xhafa gënjejnë që u janë sekuestruar pronat Habiljave. Ai shkruan se, është hapur karburanti i tyre te spitali dhe është në punë 24 orë.
Postimi i Berishës në Facebook
Vetem ne Vlore 9 te zhdukur!
Ju rikthehen pronat Habilajve! sb
“Doktor, si s’ju vjen turpt funderinave ne Vlore rezultojne 9 te humbur dhe shteti dhe mediat s’flet se kane frik nga shume gjera. vene rrethojne SHKODREN pse s’jua mban te vine ne VLORE SE ESHTE BERE ME KEQ SE PALERMO VLORA dhe mbahet ne sqetullen e FATMIR ARGON XHAFES
O doktor e di qe te genjejne qe jane sekuastruar pronat e habilajve jane hapur karburanti i tyre te spitali eshte ne pune 24 ore. Mashtrimet Xhafes e Rames”.

Exit mobile version