Berisha publikon videon/ Pse e fsheh Rama këtë ceremoni?! Të gjitha rrugët e çojnë në Athinë

Një ceremoni dekorimi e kryeministrit Rama nga drejtues të kishës ortodokse greke mbahet e fshehur nga Edi Rama. Video e kësaj ceremonie është publikuar sot nga ish-kryeministri Berisha në faqene e tij Facebook.
“Të gjitha rrugët e çojnë në Athinë’, shkruan z. Berisha, i cili ngre dhe pyetjen se përse Edi Rama e fsheh këtë ceremoni.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Pse e fsheh Edvin Kristaq Rama, Zografi bis kete ceremoni???
Te gjitha rruget e çojne ne Athine.
Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

sb

Pse e fsheh Edvin Kristaq Rama, Zografi bis kete ceremoni??? Te gjitha rruget e çojne ne Athine. Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 26. Oktober 2018