Rama me gruan e tij, pazar në dyqanet më të shtrenjta të Nju Jorkut!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, ku ky i fundit e informon për pazaret që bën Rama në New York.
Sipas qytetarit, Rama para dy viteve bashkë me gruan e tij kanë bërë pazar në dyqanin e Tom Ford në Neë York.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Kallam Deshtaku ben pazar ne dyqanet me te shtrenjta te Nju Jorkut!
Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb
Zoti Berisha, thuaj kokeministrit mire qe nuk pranon qe ben pazar tek hugo boss.Po tek dyqani Tom Ford ne New York, a ishe para 2 viteve me bashkeshorten tuaj afersisht ores 7:00pm dhe dolet nga dyqani plot me canta te cilat i mbanin truproja e juaj. Ku ne kete dyqan nje rryp ore kushton me i liri $300 . Per kete eshte fakt se te njejten kohe isha duke marre nje porosi te bosit tim, dhe kur i tregova se eshte kryeministrit i Shqiperise dhe ai tha po ne Shqiperi ku populli eshte nje varferi extreme dhe ky ben pazare ktu. 672 Madison ave NY.
Ps ju beje thirrje agjensive te zbatimit te ligjit te hetoj pasurit e Kallam Deshtakut dne shpenzimet e tij ne Nju Jork mbasi ne Shqiperi nuk guxojne ta hetojne!