Ballina Politikë Foto, Rrahmani me paterica në Parlament

Foto, Rrahmani me paterica në Parlament

Ditën e sotme më shumë se kurrë kryeministrit Rama i duhen votat e të gjithë deputetëve në mënyrë që të votojë ligjin për lojërat e fatit.
Dhe sigurisht që në këtë ditë nuk mund të mungonte as deputeti Rrahman Rraja, i cili kohët e fundit ka kaluar disa telashe, që nga futja në burg e të birit e deri të shëndeti i rënduar i bashkëshortes së tij.
Së fundi ai ka pësuar dhe një aksident me makinë në Itali, ku ka thyer këmbën e për këtë shkak është detyruar që të mbajë paterica.
Po këto nuk e kanë ndaluar deputetin nga Nikla qe të jetë sot ne parlament për ti treguar besnikerine shefit te tij.

Exit mobile version