Si Dako komunikonte me kreun e bandës së drogës, Berisha publikon dokumentin

Kryeministri Edi Rama dhe e gjithë prokuroria është e angazhuar të fshijë të gjitha provat që implikojnë kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako, si pjesë e grupit kriminal Avdylaj.
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një dokument që tregon lidhjet e forta mes Vangjush Dakos dhe Avdylajve, i cili i është dërguar nga një qytetar durrsak.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Ky është dokumenti që fsheh Rama për Gjushin!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje dr., kjo eshte pjese e dosjes ku anetari i Avdylajve i kerkon Vangjush Dakos ta mbroje per levizjen e FNSH dhe Prokuroria eshte kujdesur qe ta fshehe nr e plote qe mbaron me 300.
Vangjush Dako, Kryetar i Bashkise se Durresit 0692099300 Ja dhe nr i Dakos qe mbaron me 300.

dakoooo