Berisha publikon dokumentin: Avdylët e partisë kishin dhe Portin të tyre!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar dokumente zyrtare ku shikohet se si anëtarët e bandës së Shijakut, të arrestuar pak ditë më parë ishin punësuar në shtet.
Altin Avdyli rezulton të jetë punësuar në portin e Durrësit.
Ai është emëruar shofer në port me vendim të drejtorit Afrim Bakaj.
Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Berisha
Avdylet, xhani i partise, kishin dhe portin te tyre!
Altin Avdyli me urdher nga lart ishte prej kohesh punonjes me detyra te veçanta ne Portin e Durresit.
Lexoni dokumentin e sotem te prerjes se marredhenieve te punes!
Lexoni dokumentin. sb

auto 43515983 1137486569745582 7407035826279809024 n1540406988