Ballina Aktualitet BastArena e Olsi Ramës shtrihet edhe në Kosovë

BastArena e Olsi Ramës shtrihet edhe në Kosovë

Kryeministri Edi Rama po çirret duke bërtitur me të madhe se do t’u japë fund kompanive të basteve në vend, por BastArena e Olsi Ramës përveçse në Shqipëri, ka hapur sallone edhe në Kosovë.
Denoncimi është bërë nga ish-Kryeministri Sali Berisha, përmes rrjetit social Facebook pas një mesazhi të marrë nga një qytetar.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Bastarena e vella Olsit pushton edhe Prishtinen!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje Doktor, jam nje qytetar nga Prishtina.
Edi Rama po krenohet se kinse do i mbyll bastet ne Republiken e Shqiperise, mirepo ne Kosove, posaqerisht ne Prishtine vecse kane fillu me lulezu bastet kompanise se vella Olsit.
Kjo eshte pika qe sapo e ka hap mu ne qender te Prishtines, shume prane menzes se studenteve.
Kjo eshte reklama gjigante e bixhozgjiut Rama e cila po infekton popullin e kosoves, respektivisht qytetaret e Prishtines!”

Exit mobile version