“Një debat si në spitalin psiqiatrik”, Berisha tregon arsyen

Debati televiziv i para dy ditëve u zhvillua mes një pacienti të pa mjekuar dhe një grupi gazetarësh.
Kështu i ka konsideruar ish-Kryeministri Berisha shpërthimet e Edi Ramës gjatë emisionit me gazetaren Rudina Xhunga.
Berisha ka publikuar edhe një video me fragmente nga shpërthimet e Ramës ndaj gazetarëve në momentin kur ata e pyetën kryeministrin rreth ndihmës që deputeti Rraja i ka dhënë të birit dhe faktit që Xhisiela Maloku ishte ankuar edhe më parë në rajonin e policisë.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Nje debat si ne spital psiqiatrik!
Te dashur miq, ky debat nuk eshte zhvilluar nje nje spital psiqiatrik midis personelit mjeksor dhe nje te semuri ne krize skizoide por eshte zhvilluar ne mes nje pacienti dhe nje grupi gazetaresh ne nje studio televizive.
Ne video Kallam Deshtaku i pamjekuar ne krize paranoje shperthen ndaj gazetareve sepse ata i thone:
-Deputeti i tij Rrahman Rraja ka ndihmuar te birin Rexhep Rraja dhe se
-viktima XH M eshte ankuar edhe me pare ne rajonin e policise
Ndiqeni ketu shperthimin kafsheror te papermbajtur te te semurit psiqik te pamjekuar! sb

VIDEO/ Si shpërtheu në fyerja Rama ndaj gazetarve në “Dritare”.

sb

Nje debat si ne spital psiqiatrik!Te dashur miq, ky debat nuk eshte zhvilluar nje nje spital psiqiatrik midis personelit mjeksor dhe nje te semuri ne krize skizoide por eshte zhvilluar ne mes nje pacienti dhe nje grupi gazetaresh ne nje studio televizive.Ne video Kallam Deshtaku i pamjekuar ne krize paranoje shperthen ndaj gazetareve sepse ata i thone:-Deputeti i tij Rrahman Rraja ka ndihmuar te birin Rexhep Rraja dhe se-viktima XH M eshte ankuar edhe me pare ne rajonin e policiseNdiqeni ketu shperthimin kafsheror te papermbajtur te te semurit psiqik te pamjekuar! sbVIDEO/ Si shpërtheu në fyerja Rama ndaj gazetarve në “Dritare”

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 18. Oktober 2018