Berisha publikon videon: Ja si helmohen banorët e Fushë Krujës nga pushteti mafioz i Kallam Deshtakut!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video, teksa shihet tymi i madh dhe ndotja ekstreme që krijohet nga furrat e gëlqeres në Krujë.
Berisha pohon se kështu helmohen banorët e kësaj zone nga pushteti mafioz i Edi Ramës. Qytetari i shkruan Berishës se kjo situatë është e përditshme.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Ja si helmohen banoret e Fushe Krujes nga pushteti mafioz i Kallam Deshtakut!
Lexoni mesazhin shikon videon e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje doktor berisha ja si digje plehrat ne kameras te qytetit te krujes dhe askush nuk reagon per kete kjo vazhdon cdo dit dhe po kthehet ne nje kancer t vertet shpresoj te behet ndonje gje sepse kjo situate po behet e padurueshme..repsekte doctor.

Ja si helmohen banoret e Fushe Krujes nga pushteti mafioz i Kallam Deshtakut!Lexoni mesazhin shikon videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktor berisha ja si digje plehrat ne kameras te qytetit te krujes dhe askush nuk reagon per kete kjo vazhdon cdo dit dhe po kthehet ne nje kancer t vertet shpresoj te behet ndonje gje sepse kjo situate po behet e padurueshme..repsekte doktor

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 18. Oktober 2018