Berisha publikon videon: Peshkopia 2 muaj pa ujë, shefat e policisë furnizohen me zjarrfikëse

Peshkopia ka dy muaj pa ujë ndërkohë që zjarrëfikëset e qytetit furnizojnë me ujë vetëm shefat.
Ky ka qënë denoncimi i një qytetari, i cili i ka shkruar ish-Kryeministreit Berisha.
Postimi i plotë bashkë me videon e skandalit
Narkoshefat e Peshkopise furnizohen me uje me zjarrfikese!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
Pershendetje Doktor! Peshkopia pa uje ka 2 muaj. PMNZSH Diber po perdor zjarrfikset per furnizim me uji vetem per shefat.

sb

Narkoshefat e Peshkopise furnizohen me uje me zjarrfikese!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbPershendetje Doktor! Peshkopia pa uje ka 2 muaj. PMNZSH Diber po perdor zjarrfikset per furnizim me uji vetem per shefat.

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 13. Oktober 2018