Ballina Aktualitet Banda e Taulant Ballës arrestohet në Maqedoni për trafik droge, kapet Tukja

Banda e Taulant Ballës arrestohet në Maqedoni për trafik droge, kapet Tukja

Njerëzit e Taulant Ballës janë arrestuar në Maqedoni për trafik droge.
Denoncimin e ka bërë ish-Kryeministri Sali Berisha, me publikimin e një mesazhi të mbërritur në adresë të tij.
Sipas ish-kryeministrit, janë 4 persona nga Librazhi që janë kapur me kanabis.
Denoncimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Arrestohet për trafik droge banda e Ballës në Maqedoni!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor ju pershendes!
Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.
Jane miq te ngushte te Taulant Balles.
Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit”.

Exit mobile version