Berisha publikon foton: Pjerini vdes për trafikantët!

Një tjetër eksponent i grupit parlamentar socialist, Pjerin Ndreu është denoncuar sot se shoqërohet me persona të lidhur e të dënuar me burg për trafik droge. Një qytetar i ka shkruar ish-Kryeministrit Berisha duke publikuar edhe foto të deputetit të PS Ndreu me një shtetas I cili ka qënë I dënuar me burg për trafik droge.
Berisha shkruan me ironi se “Pjerini vdes për trafikantët, pasi ata kanë shumë para”.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Pjerini vdes për trafikantët
Ata kanë para shumë!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje dr Bashkngjitur po ju informoj mbi kriminalitetin qe ndodh ne Fushe Arrez Puke, ne foto ne krahun e majte te Z.Pjerin Ndreu Albert Tuci vellai i kryetarit te bashkise Z. Fran Tuci. I denuar per trafikant, dhe vazhdon i qete punen pasi siq shifet ne foto ka mbrojtjen e vellait dhe te deputetit Nderu. Gjithashtu cdo emrim ne pune behet me urdherin e tij. Ju lutem anonim…”

Ndreu 11539166299