Basha publikon videon: Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama se ai ka organizuar një grup ptë posaçëm informimi.
Me anë të një statusi në Facebook, Basha shkruan se, Rama ka organizuar një grup pë të mbrojtur familjet kriminale, duke falsifikuar provat dhe sulkm,uar këdo që i prek miqtë kriminelë.
Ja çfarë shkruan Basha
Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Gepostet von Lulzim Basha am Mittwoch, 10. Oktober 2018