Berisha: Tre opsione që lajmërojnë fundin e shpejtë dhe të tmerrshëm të Ramës!

Ish-Kryeministri Berisha, ka reagual lidhur me konferencën për shtyp të kryeministrit Rama, ndërsa nxjerr prej sajtre përfundime.
Sipas Berishës, në konferencën në fjalë, u paralajmërua eleminimi i Xhafajt, pasi ekspertiza britanike fakton zërin e Geronit dhe hedh poshtë zërin e aktorit Alizoti.
Postimi i plotë i Berishës në Facebook
Tre perfundime nga konferenca e shtypit e sotme e Kallam Deshtakut!
Miq, ata qe ndoqen sot Kallam Deshtakun ne konference shtypi ku ai deklaroi se rasti Xhafa eshte konspiracion per te rrezuar qeverine, tre jane perfundimet qe arrihen nga kjo deklarate paranojake:
– Rama ka nevoje per mjekim urgjent se eshte keq shume psiqikisht.
– Rama do te eleminoje Xhafen pasi ekspertiza britanike fakton zerin e Geronit dhe hedh poshte zerin e aktorit Alizoti.
– Perçartja e Rames lidhet me damkosjen e tij si kryeperdhunues i shtetit perdhunues dhe kerkon te krijoje nje dominance me puçe imagjinare.
Te tre opsionet lajmerojne fundin e tij te shpejte dhe te tmerrshem! sb