“Xhisiela”! Ja faktet se si mashtroi Taulant Balla

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar sot një video, ku tregohen të gjitha faktet se si ‘Rilindja’ u hodh e gjitha në sulm, për të mbrojtur Taulant Ballën, ndrëkohë që e vërteta është krejt e kundërta.
Në video tregohet qartë se si Taulant Balla, gënjen dhe jep versione të ndryshme për datën 21 korrik, datë në të cilën nënKomisari i policisë, Emiljano Nuhu e akuzon se ai sëbashku me deputetin Rahman Rraja, vëllain dhe djalin e tij kanë kërcënuar me armë oficerin brenda komisariatit të policisë.
Ja çfarë shkruan ish-Kryeministri:
Ne Vjolistan, shtetin e kryepërdhunuesit Kallam Dështaku! sb

Ne Vjolistan, shtetin e kryeperdhunuesit Kallam Deshtaku! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 3. Oktober 2018