Berisha publikon vedion e tmerrshme: Përshëndetje nga Vlora “turistike”!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video tëdërguar nga një qytetar nga Vlora ku shihen pamjet skandaloze në lulishten e spitalit Vlorë ku pacientët thithin çdo mëngjes helme.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Nje krim tejet i rrezikshem per qytetaret e Vlores nga Leli i Kallam Deshtakut!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytatarit dixhital! sb
Pershendetje nga Vlora ”turistike” ku se bashku me mbetjet spitalore i urojme mireseardhjen çdo ”turisti ” qe kendshem merr toksinat vdekeprrurese te nje spitali qe udhehiqt nga nje drejtuese militante e perbetuar si Brunilda Mersini. Miremengjei me pamjet skandaloze ne lulishten e spitalit Vlore ku pacientet thithin cdo mengjes helme. Cfare ben drejtori i higjenes Z. Myzafer Islamaj qe duhet te japi llogari per kete katastrofe?? Mk i ngusht me Eltar Deden qe fle gjum ne kembe Vendi esht te spitali rajonal vlore..ky zjarr eshte brenda murit rrethues te spitalit tek vend grumbullimi i mbeturinave spitalore
Sent from my iPad

sb

Nje krim tejet i rrezikshem per qytetaret e Vlores nga Leli i Kallam Deshtakut!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytatarit dixhital! sbPershendetje nga Vlora ''turistike'' ku se bashku me mbetjet spitalore i urojme mireseardhjen cdo ''turisti '' qe kendshem merr toksinat vdekeprrurese t e nje spitali qe udhehiqt nga nje drejtuese militante e perbetuar si Brunilda Mersini . MIremengjei me pamjet skandaloze ne lulishten e spitalit Vlore ku pacientet thithin cdo mengjes helme Cfare ben drejtori i higjenes Z. Myzafer Islamaj qe duhet te japi llogari per kete katastrofe?? Mk i ngusht me Eltar Deden qe fle gjum ne kembe Vendi esht te spitali rajonal vlore..ky zjarr eshte brenda murit rrethues te spitalit tek vend grumbullimi i mbeturinave spitaloreSent from my iPad

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 24. September 2018