Ballina Aktualitet Populli po vuan skizofreninë e një bastardi pa dinjitet

Populli po vuan skizofreninë e një bastardi pa dinjitet

Kreu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili, ka reaguar ashpër ndaj dhunimit të banorëve të Jalës nga policia gjatë ditës së sotme.
Vasili e cilësoi Kryeministrin Rama si “një armik i shfrenuar që godet popullin”.
Ai shkruan se këta banorë po vuajnë skrizofeninë e një bastardi pa dinjitet.
Postimi i plotë i Petrit Vasilit
Kryeministri ne Jal, armik i shfrenuar qe godet popullin.
Kryeministri dhunon me urrejtje njerezit ne Jal, ne fshatin e gjoja origjines se tij.
Ky i çekulibruar menderisht ka leshuar çakejte e tij mbi njerezit e thjeshte ne Jal.
I pabese dhe i pashprese eshte leshuar mbi burrat, grate dhe femijet, qe kane lene kockat per te mbijetuar.
Vunoi, ky fshat krenar, punetor dhe dinjitoz, padrejtesisht po vuan skizofrenine e nje bastardi pa dinjitet.

Exit mobile version