Denoncimi: Në llotosportin e familjes së ministrit Xhafa diskutohet edhe për trafikun e drogës dhe vrasjet

Një oficer policie ka denoncuar lidhjet e familjes së ministrit Xhafa me krimin e organizuar në Vlorë, dhe se si mafia po administron pasuritë e Ministrit të Brendshëm.
Mesazhi i oficerit të policisë është bërë publik nga ish-Kryeministri Sali Berisha në Facebook.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Disa nga pasuritë e familjes mafioze Xhafa dhe lidhjet e saj me klanet e tjera të mafies të Vlorës!
Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb
Mirembrema Doktor.pash denoncimin e PD pere lidhjet e Agron Xhafes me vellezerit murati.Gramoz murati me Ferdinand Llanaj (Robi) jane bashk ortak ne biznes dhe tek kazinoja tek kali i trojes Ne ane te Ruges Vlore skele prane postes perball me kryqezimin tek kali trojes.administratori i kazinos eshte dajua i (Robit) dhe quhet Shkelqim Aliaj.100 metra ne distanc nga kazinoja ne ane te ruges Vlore skele, ngjitur me Banken, SOCIETE GENERALE ALBANIA ndodhet nje pik bastesh gjigande me emrin ECOBET fam keqe ne Vlore.pronari dhe administratori i saj eshte Klodian Llanaj vellai i Robit. Perveç te gjitha llojet e kumarit qe ushtrohen ne brendesi te llotos, atje diskutohen edhe te gjitha llojet e muhabeteve te trafikut dhe te vrasjeve nga kriminelat e Vlores dhe te rretheve qe hyjne dhe dalin miq, anetare grupesh kriminalesh dhe shoqeri te vellezerve Llanaj. Vellai i vogel i vellezerve Llanaj ndodhet ne burg dhe eshte autori i masakres te Çoles e ndodhure ne vitin 2015 ne Vlore…
Doktor, Ferdinand Llanaj eshte shok dhe mik i ngushte me Agron Xhafen, Agron Xhafaj i ka ndenjur tek koka ne spitalin e Vlores (Robit). Perpara Agron Xhafes ka qene shok, mik dhe ortak me vellezerit Habilaj…