Denoncimi nga Shkodra: Ky monstër paguhet prej vrasësve të biznesmenit, dhe një paralajmërim

Një reagim i fortë ka ardhur nga Shkodra për krahun mediatik të bandave të krimit të organizuar, Artan Hoxha për të cilin një qytetar thotë se ai paguhet nga bandat dhe është një legen. Qytetari kujton vrasjen e biznesmenit në Shkodër dhe tregon se si tentojë të manipulojë ngjarjen Artan Hoxha. Qytetari dixhital thotë se Artan Hoxha tentojë të manipulojë opinionin duke deklaruar se shenjestra e atentatit në Shkodër nuk ishte biznesmeni, por miku i tij që e shoqëronte.
Në reagimin për qytetarin dixhital, qytetari jep një detaj të rënddë nga atentati, që ai server si provë të pakundërshtueshme se atentatori ka patur si shenjëstër piëkrisht biznesmenin. Ai thotë se pasi e kanë vrarë biznesmenin, vrasësit i janë afruar duke e qëlluar sërish me breshëri automatiku.
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Mrm doktor a duhet te burgoset ky ushtar i bandave palo gazetari spiuni i edi rames artan hoxha qe mashtron mediat duke manipuluar faktet, po e din krejt shkodra qe biznesmeni u vra pasi kundershtoi te paguaj gjoben, si mundet ai maskara te manipuloi faktet mor ai thot se shenjestra ishte asmer bilali po ky i fundit esht ushtar i bajreve si mund te ishte ky shenjestra mor artan? ti thuaj ky e nxori ne prit biznesmenin sepse e kishte shok po jo shenjestra o legen sepse pasi vrasesit ju afruan trupit biznesmenit i futen edhe disa plumba ne koke dhe gjoks qe te siguroheshin qe vdiq, ky artan hoxha duhet te burgoset per manipulime dhe genjeshtra ky paguhet nga bandat ose edi rama te flasi keshtu duhet ta njohin gjith Shqiptaret kete ordiner gazetar. Rsp ….”