Turizimi në pikiatë, braktisen plazhet në Jug të vendit

Turistët e huaj dhe ata shqiptarë braktisin plazhet në Jug të vendit. Një qytetar I është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Berisha duke i dërguar edhe disa foto të ditës së sotme nga plazhi i Borshit, ku duket plazhi pa asnjë pushues.
Postimi i Berishëës në Facebook
Turizimi ne jug bie ne pikiate!
Per piktorin deshtak ky ishte viti i superjahtit!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot nga Borshi te qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje Dr!
Kjo eshte Shqiperia qe duam, me dyndje te papare turistesh “as qe mund te imagjinohej ky fluks”
Po ju nis fotot e dy minutave me pare nga Borshi”.

Turizmi i ujerave te zeza ne Vlore!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Persh zoti sali berisha jam nje banor i lagjes 24 maji ne vlore ka me shum se 20 dit qe dit per dit pelcasin pusetat e ujrave te zeza ne vlore kemi vajt ne bashki asnje njeri sna jep zgjidhje jan me shum se 500 familje qe mengjes per mengjes zdalin dot nga shtepija e tyre ju lutem na ndimoni sepse jemi te abandonuar nga bashkija e nga cdo isitucion tjeter me respekt…”

borsh4

borsh2

borsh3