Një histori mjerimi në mes të Tiranës, Berisha publikon videon tronditëse

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video vërtet tronditëse rreth kushteve në të cilat jetojnë një pjesë e qytetarëve shqiptarë.
“Një histori mjerimi” e ka titulluar Berisha videon e një qytetari i cili krahasonte jetën e mjerë të këtyre njerëzve që flenë rrugëve të Tiranës me kryebashkiakun Veliaj i cili, sipas këtij qytetari, u merr çdo ndërtuesi apartamente gjasme për njerëzit në nevojë.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Histori mjerimi!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Doktor, ja si flene shqiptaret dhe Erion Veliaj ben saraje, i merr çdo ndertursi apartamente gjasme per njerzit ne nevoje me ligj. Dhe sot shqiptaret jane me qindra me shume se çdo here tjeter qe flene rrugve te Tiranes. Po ne dimer ç’bëhet me këta njerez, Doktor Berisha?”.

Histori mjerimi!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Doktor ja si flene shqiptaret dhe erion veliaj ben saraje I merr cdo ndertursi apartamente gjasme per njerzit ne nevoje me ligj. dhe sot shqiptaret jane me qindra me shume se cdo here tjeter qe flene rrugve te tiranes, po ne dimer çbëhet me këta njerez Doktor Berisha?"

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 24. Juli 2018