Berisha publikon videon: Policia e Gjushit xhiro me furgon në plazh

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e një qytetari ku duket furgoni i policisë bashkiake të Durrësit që patrullon në bregdet te Shkëmbi Kavajës jashtë ligjit dhe çdo rregulli. Qytetari shkruan se megjithhëse nuk lejohet patrullimi policor me fugon, mbi të gjitha nëse duhet të shisje duhet të paguje policinë me klering, pra t’i falje akullore, top futbolli etj.
Postimi i Berishës në Facebook
Narkopolicia e Gjushit xhiro me furgon ne plazh!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e pushuesit dixhital. sb
“Mirmengjes Z.Berisha! Uroj te jeni mire. Ketu jemi ne Durres pjesa qe quhet Shkembi i Kavajes, ketu nuk lejohet patrullimi policor me fugon, mbi te gjitha nese duhet te shisje duhet te paguje policine me klering, pra ti falje akullore, top futbolli etj. Ju uroj nje fillim jave te mbare”.

Vrojtuesit qe ruajne pushuesit se mos mbyten ne rere?!?!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e meposhtme! sb
“vrojtusit e Edi Rames qe ju kthejne shpinen qytetareve kjo eshte rilindja Z.Berisha turp per kte qeveri”.

sb

Narkopolicia e Gjushit xhiro me furgon ne plazh!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e pushuesit dixhital. sb"Mirmengjes Z.Berisha!Uroj te jeni mire.Ketu jemi ne Durres pjesa qe quhet shkembi i kavajes,ketu nuk lejohet patrullimi policor me fugon,mbi te gjitha nese duhet te shisje duhet te paguje policine me klering,pra ti falje akullore,top futbolli etj.Ju uroj nje fillim jave te mbare."

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 23. Juli 2018

37580653 1064010297093210 5292887523998040064 n