Arratisje e madhe e parave nga Shqipëria, 7 furgona transportojnë lekë për në Rinas, Berisha publikon videon

Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në facebook, ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili shkruan se, 7 furgona plot me lekë kanë shkuar drejt Rinasit. Krahas denoncimit, Berisha ka publikuar edhe videon, ku duken vetëm 4 prej furgonave të raportuar nga qytetari.
Statusi i plotë i Berishës në Facebook
“Arratisje e madhe e parave me furgona nga Shqipëria!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Doktorr Berisha sot në mesditë 7 furgona me lekë për në Rinas po vetem 4 fugona arrita te filmoj drejt rinasit. Ku po qojn leket e shtetit shqiptar kto”.

sb

Arratisje e madhe e parave me furgona nga Shqiperia!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Doktorr Berisha so ne mesdit 7 fugona me lek per ne rinas po vetem 4 fugona arrita te filmoj drejt rinasit. Ku po qojn leket e shtetit shqiptar kto."

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 23. Juli 2018

222