Video/ Telefonata e gazetarit tërbon Ramën: Ore je në metro? U enjtsh në by*hë, budalla!

Kryeministri Rama ka dalë jashtë faze gjatë një bisede telefonike me një gazetar. Bëhet fjalë për një bisedë mes gazetarit të emisionit Stop, Renaldo Bregu.
Gazetari ka telefonuar Kryeministrin për t’i komunikuar disa shqetësime lidhur me turin e llogaridhënies me qytetarët.
Rama i është përgjigjur ashpër gazetarit duke i thënë “budalla”.
Telefonata mes tyre:
Rama: Ore je në metro apo s’je në metro?
Gazetari: Eeee faleminderit, kaq më mjafton. (Qesh)
Rama: Kujt i bën hë-hë-hë? U enjtsh në bythë, budalla. Mos e përdor më këtë numër telefoni.

Reagon Berisha
Shpëton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zërin!?!?!?
Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb
“Doktori, sa po ja ma kthyen përgjigjen nga laboratori më i famshëm në botë dhe më tha: nuk është zëri origjinal i Edi Ramës”.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/1018841198276787/