Ballina Aktualitet Oficeri i policisë së Tiranës kapet me drogë në makinë dhe u...

Oficeri i policisë së Tiranës kapet me drogë në makinë dhe u “arratiset” kolegëve

Një punonjës policie është kapue me një sasi droge në makinën e tij në Tiranë, por çuditërisht ai ka ikur pa u arrestuar nga kolegët e tij.
Burime nga policia thanë se, polici është ndaluar në Fushë Krujë me një sasi të madhe droge. Polici ka braktisur makinën dhe është arratisur.
Punonjësi i policisë është një inspektor i Komisariatit numër 2 në Policinë e Tiranës.
Policia ishte vënë në ndjekje të policit gjatë natës. Ai e ka braktisur makinën në Fushë Krujë dhe është arratisur.
Nuk dihet se si arriti të largohet efektivi i policsë në një kohë që në vendgjarje kanë qënë shumë forca police.
Policia e Tiranës ende nuk ka dhënë asnjë njoftim zyrtar për këtë ngjarje të rëndë.

Exit mobile version