Ish-ministri: Ja pse nuk shkoi Rama në Shkodër, kishte frikë se hante omletë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale nëpërmjet një statusi ka ironizuar Ramën për anullimin e takimit të tijë në Shkodër.
“Nuk kisha në plan të shkoja në Shkodër”- tha udhëheqja!, duke mohuar edhe agjenden e vet, shkruan Manjani.
Sënimi i plotë i Manjanit në Facebook
E mohoi edhe agjendën e vet!
Pse nuk thotë të vërtetën xhanëm?!
Nuk kishte qejf të hante Omëletë, sot për mëngjes.
Do ta besonim dhe mirkuptonim!
Po ajo sajesa e marrjes së Titullit të “shkuljes së dhëmbëve” në Vlorë, ishte gjetje shumë e lodhu.
Mijëra qytetarë të Shkodrës protestuan sot kundër vizitës së kryeministrit Rama të paralajmëruar një ditë më parë. Qytetarët hodhën parrulla, “poshtë Edi Rama”. Vizita e Ramës ishte parashikuar të nisë nga ora 10:00 e ditës së sotme, por për shkak të revoltës popullore ai nuk shkoi në Shkodër.