Berisha publikon video nga shtetrrethimi në Kukës, ja si policët e armatosur deri në dhëmbë terrorizojnë banorët

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video ku duken policët e armatosur gjer në dhëmbë duke terrorizuar banorët e Kukësit.
“Bandite me uniforme, narkopolice te armatosur deri ne dhembe terrorizojne Kukesin!
Vetem revolta, mosbindja mbare popullore ndaj narkoshtetit eshte pergjigja e merituar ndaj klikes ne pushtet!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha.
“Z.Berisha shiko se çfarë po ndodh ne kukes po na trajtojne sikur na ka pushtuar serbi me duket”, shkruan qytetari.

Bandite me uniforme, narkopolice te armatosur deri ne dhembe terrorizojne Kukesin!Vetem revolta, mosbindja mbare popullore ndaj narkoshtetit eshte pergjigja e merituar ndaj klikes ne pushtet! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“z Berisha shiko se qfar po ndodh ne kukes po na trajtojne sikur na ka pushtuar serbi me duket”

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 2. April 2018