Avioni i drogës fluturon mbi Divjakë (Video)

Një avion droge është parë të fluturojë mbi Divjakë. Denoncimi është bërë nga një qytetar nga Divjaka, i cili i është drejtuar me një emsazh ish-Kryeministrit Berisha duke I dërguar edhe videon.
“Narkoflota ajrore fillon punën!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha ën Facebook .
“Përshëndetje SB. Dje kam filmuar në plazhin e Divjakës një avion që sapo eshte ngritur nga aty”, shkruan qytetari.

Narkoflota ajrore fillon punen

Narkoflota ajrore fillon punen!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Pershendetje SB.dje kam filmuar ne plazhin e divjakes nje avion qe sapo esht ngritur nga aty."

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 30. März 2018