Kur paratë e shtetit derdhen lumë, Balla e Gjiknuri 5 milionë lekë një darkë në Vlorë

Babëzia e pushtetarëve nuk ka fund. Një darkë e Taulant Ballës dhe Damian Gjiknurit kushton 5 milionë lekë. Ish-Kryeministrit Berisha publikoi një foto të ministrit Gjiknuri dhe kreut të grupit parlamentar të PS-së, Balla duke darkuar me kryebashkiakun e qytetit bregdetar të Vlorës, ndërsa qytetari dixhital që denoncon shtron pyetjen: “Doktor kush ua pagon kto darka luksoze ketyre, me tre kamarier personal ne Vlore dhe vlere 5 milion leke nderkohe qe ju heqin asistencen mijera familjeve ne mjerim?”
Postimi i plotë
Qeveritare qe zhgerryhen ne darka luksi si derrat e kenaqur!
Qytetari dixhital denoncon:
Taulant Gjuren dhe Damian Babezine, qe per vete zhgerryhen ne darka luksoze kurse te varferve iu presi kafshaten!
Lexoni mesazhindhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb
“Doktor kush ua pagon kto darka luksoze ktyre me tre kamarier personal ne vlore dhe vlere 5 milion leke nderkoh qe ju heqin asistencen mijra familjeve ne mjerim!!”