Qytetari dixhital pyet: Ku i kanë dy zonjat e tyre Edi dhe Eri?

Përmes një postimi të shkurtër ish-Kryeministri publikon një pyetje të “qytetarit dixhital”, të cilit i ka rënë në sy mungesa e Linda Ramës dhe Xoxës në aktivitetet e Ramës dhe Veliajt në ditën e 8 Marsit. “Ku i kane zonjat e tyre te nderuara dy kryetaret e Partise Socialiste, Edi Rama dhe Erion Veliaj? Te dashur miq, kete pyetje qytetari dixhital nuk e shtron per gossipin qe ka mbushur jo vetem Tiranen por dhe Durresin per mungesen prej kohesh te zonjave te para socialiste ne veprimtari te burrave te tyre kryetare te PS, por e shtrone, thote ai, sepse dje me 8 mars te dy kryetaret e Partise Socialite, Edi Rama dhe Erion Veliaj jo vetem festuan 8 marsin me militante dhe zyrtare te PS, por ata nuk u shfaqen ne pritje por as dhe me ndonje foto me zonjat e tyre?! sb”.