Ballina Aktualitet Grabitet me armë banka në mes të ditës tek Stacioni i Trenit,...

Grabitet me armë banka në mes të ditës tek Stacioni i Trenit, shteti ka rënë

Grabitet një bankë në mes të ditës dhe në mes të Tiranës. Banka është e nivelit të dytë pranë ish-Stacionit të Trenit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14.00. Informacionet e para tregojnë se persona me kapuç në kokë dhe të armatosur kanë hyrë në bankë dhe pasi kanë kryer grabitjen janë larguar nëpër rrugica. Banka e grabitur ndodhet pranë hipotekës.

Exit mobile version