Ballina Sport Tre përplasje gjigantësh

Tre përplasje gjigantësh

Dje u hodh shorti i UEFA Champions League me tre përplasje gjigantësh. Ish-lojtari i përfaqësueses spanjolle Xabi Alonso ka ndihmuar në hedhjen e shortit që ka rezultuar fatal për gjashtë skuadra. Juventus do të ndeshet me Tottenham, Real Madrid me PSG dhe Chelsea me Barcelona-n!
Juventus – Tottenham
FC Basel – Manchester City
FC Porto – Liverpool FC
Sevilla FC – Manchester United
Real Madrid CF – Paris Saint-Germain
Shakhtar Donetsk – AS Roma
Chelsea FC – FC Barcelona
Besiktas – Bayern Munich

Exit mobile version