Kush ishte militantja e Tahirit që sulmoi gazetaren

Sali Berisha zbuloi emrin e simpatizantes së Saimir Tahirit që sulmoi gazetaren Klodiana Lala tre ditë më parë. Sipas qytetarit që i shkruan Berishës në Facebook, gratë janë të grupseksionit të PS në Kombinat dhe njëra prej tyre është drejtoreshë e Spitalit të Fëmijëve. “Qytetari dixhital denoncon drejtoreshën që sulmoi si bandite gazetaren. Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e tij. Doktor Përshëndetje sërish! Ato gratë që sulmuan gazetaret me fjalët më të ndyra janë të grupseksionit të PS në Kombinat. Njëra është drejtoreshë tek Spitali i kalamajve në QSUT. Djora Shino e ka emrin. Është ajo me rreth të kuq. Kanë nxjerrë zagaret e partive rrugëve”.