Psikopati ofendon ish-Kryeministrin Berisha, bllokohet Parlamenti

Ish kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama, gjate nje seance parlamentare, ku eshte debatuar ne lidhje me ceshtjen e CEZ. /r/n/r/nFormer Prime Minister Sali Berisha and Prime Minister Edi Rama, during a parliamentary session.

Parlamenti është ndërprerë pasi xhelati i diktaturës ka përjashtuar deputetin Noka vetëm se ai kërkoi fjalën për procedurë për të reaguar ndaj ofendimit që psikopati në krye të qeverisë bëri ndaj ish-Kryeministrit. Rama ofendoi Berishën pa mikrofon, ndërsa ai po fliste në podium duke I thënë atij I rrjedhur. Kjo ka sjellë reagimin e deputetit Noka, i cili ka kërkuar fjalën për procedurë që nuk I është dhënë nga Ruçi. Kjo ka sjellë daljen në foltore të deputetit Noka si dhe reagimin e Ruçit për ta përjashtuar atë nga seanca.