Pendohet Ançeloti

4 vite pas largimit nga Paris Saint-Germain, Karlo Ançeloti e pranon se është penduar për mënyrën se si shkoi gjithçka, teksa zbulon se dhe marrëdhënia e tij me presidentin Nasser Al-Khelaifi ndryshoi. Trajneri italian pohon se pati disa probleme të volga, pasi ai dëshironte largimin, ndërsa klubi francez jo dhe për këtë arsye dhe raporti me Al-Khelaifi u ndërlikua. Megjithatë 58-vjeçari thekson se tashmë gjithçka është hedhur pas, pasi koha shëron çdo gjë.