Ballina Sport Dani Parejo: E mbyll karrierën me Valencian

Dani Parejo: E mbyll karrierën me Valencian

I kërkuar me insistim nga Barcelona këtë verë, Dani Parejo, sqaron njëherë e mirë zërat e merkatos, duke i dhënë fund shumë hipotezave. Mesfushori spanjoll bëri të ditur se me ardhjen e Marcelinos te Valencia gjërat kanë ndryshuar dhe se nuk mendon më për merkaton teksa premtoi besnikëri. 28-vjeçari, i cili ka kontratë deri në vitin 2020 deklaroi se dëshiron të qëndrojë për shumë vite të tjera, madje pse jo ta mbyllë karrierën si futbollist pikërisht me ekipin për të cilin luan që në vitin 2011.

Exit mobile version