Ballina Sport Orë të vrullshme për merkaton e Arsenalit

Orë të vrullshme për merkaton e Arsenalit

Pas Lacazette, skuadra e Wenger ka shënjestruar një tjetër sulmues. Bëhet fjalë për një njohje të vjetër të Premier League, ish-sulmuesin e Manchester United, Anthony Martial. Holandezi i huazuar te Lyoni është ende në pronësi të United dhe për të finalizuar marrëveshjen, trajneri francez i Topçinjve ka ofruar 40 milionë paund.

Exit mobile version