Murillo: Kam 3 vite kontratë me Interin

Jeison Murillo nuk shqetësohet për të ardhmen e tij. 25-vjeçari i Interit është i qetë përsa i përket lajmeve që flasin për destinacionin e tij të ri. Në një intervistë të dhënë, lojtari kolumbian thekson se ka ende 3 vite kontratë me klubin zikaltër dhe për momentin mendon vetëm të shijojë pushimet me familjen e tij. Klubi i fundit që ka shfaqur interes për Murillo është Zeniti, pasi lojtari pëlqehet nga trajneri ri i skuadrës, Roberto Mançini.