Ballina Sport Digne: Qëndroj te Barcelona

Digne: Qëndroj te Barcelona

Mbrojtësi i Barcelonës, Lucas Digne, objektiv i Interit në merkato dhe që më parë në Itali ka luajtur me fanellën e Romës, dëshiron të qëndrojë te klubi katalanas. Në një intervistë të dhënë 23-vjeçari sqaron se kur je pjesë e një skuadre si Barcelona, që është më e mira në botë, nuk e mendon aspak largimin. Spanjolli ndihet shumë i kënaqur me sezonin e tij të parë te blaugranat, pasi është aktivizuar në 26 ndeshje dhe synimi i tij është të qëndrojë sa më gjatë në “Camp Nou”.

Exit mobile version