Ballina Sport Costa e Sanches mund të largohen

Costa e Sanches mund të largohen

Kampionët e Bundesligës, janë gati të dëgjojnë ofertat për Douglas Costa dhe Renato Sanches, siç raporton gjermania “Kicker”. Me tërheqjen e Philipp Lahm dhe Xabi Alonso, te bavarezë pritet një riorganizim në skuadër, teksa lojtarë si Joshua Kimmich dhe Kingsley Coman do të qëndrojnë në “Allianz Arena”. Për këtë emrat e parë që janë drejt largimit janë ato të Costa e Sanches.

Exit mobile version