Leicester, Mahrez sinjale largimi

Ryad Mahrez jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Fantazisti algjerian i “Dhelprave” deklaroi se dëshiron të luajë në Champions League çdo vit. 26-vjeçari vijoi më tej intervistën, duke theksuar se objektivi i tij është të veshë fanelën e një klubi të madh dhe të fitojë sa më shumë trofe. Merkatoja e verës do të nisë shumë shpejt dhe ofertat në drejtim të Mahrez nuk do të jenë të pakta.