Ballina Aktualitet Grabitet me armë një kompani në Durrës

Grabitet me armë një kompani në Durrës

Persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një shumë të madhe parash në një kompani në Durrës. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur gjatë natës që shkoi, në fshatin Xhafzotaj të Durrësit në një kompani bojërash. Autorët kanë marrë një shumë vlerash monetare, sasia e të cilave po verifikohet nga grupi hetimor.
Policia e Durrësit njofton se, po verifikon edhe një mjet “Citroen”, pasi ka mbledhur provat materiale në vendngjarje, me qëllim identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e ngjarjes. Çështjen po e ndjek tani Prokuroria e Durrësit.

Exit mobile version