Ballina Sport Interi kërkon Luis Muriel

Interi kërkon Luis Muriel

Në shtëpinë e Interit kanë nisur të mendojnë që tani për merkaton e verës. Te zikaltërit po përcaktojnë objektivat e ardhshëm, që do të përforcojnë skuadrën dhe një prej emrave më të lakuar është ai i Luis Muriel i Sampdorias. Madje mësohet se drejtori Sportiv, Ausilio, është takuar me agjentin e lojtarit që ka një klauzolë largimi prej 28 milionë eurosh. Kaq është edhe oferta që Interi mendon të paraqesë për Muriel.

Exit mobile version