Ballina Sport United kërkon rinovimin me Herrera

United kërkon rinovimin me Herrera

Te Manchester United mendojnë për rinovimin e kontratës së Ander Herrera, me spanjollin që është në vitin e fundit të marrëveshjes me “Djajtë e Kuq”. Mesfushori ka qenë një lojtar kyç në ndeshjet e fundit të ekipit të Mourinhos, duke zhvilluar paraqitje shumë të kënaqshme. Për këtë arsye te United nuk duan t’i humbasin shërbimet e tij dhe janë të gatshëm të nisin bisedimet për kontratën e re, ku do të ketë përmirësime dhe të termave financiare.

Exit mobile version