Ballina Aktualitet Një adoleshente e zhdukur prej 6 ditësh

Një adoleshente e zhdukur prej 6 ditësh

????????????????????????????????????

Prej 6 ditësh, një vajzë 18 vjeçe nga Hamallaj i Durrësit ka ikur nga shtëpia e saj dhe nuk dihet se ku ndodhet. Vajza ka inicialet L.Q. Çuditërisht, nëna e saj DH.Q. 35-vjeçare ka bërë kallëzimin në Polici vetëm dje, 5 ditë pas zhdukjes së vajzës. Pavarësisht kësaj, policia ia ka kaluar çështjen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Exit mobile version